wtorek, 30 maja 2017

Patronat medialny - 1000 kropel - Małgorzata Rosicka


Pora na kolejny patronat medialny, którym ja i mój blog Zwyczajnie i szaro? objęliśmy debiut literacki Małgorzaty Rosickiej. Nie przepadam za taką tematyką, ale lubię ponad wszystko debiuty i dlatego nasze drogi się skrzyżowały.

A teraz krótko o tym, co znajdziecie w tej publikacji:

"1000 Kropel, to historia kobiety, która przeszła metamorfozę rozwoju osobistego i przemieniła się z zasuszonej róży w piękny, dojrzały i szlachetny kwiat. Rzecz dzieje się na przestrzeni 3 lat i jest ciągiem wydarzeń i zbiegów okoliczności, dzięki którym autorka na nowo odkrywa swoją pasję. Lektura książki to podróż w głąb siebie, do której Małgorzata Rosicka zaprasza Czytelnika poprzez zadawanie odpowiednich pytań.

Niniejsza pozycja adresowana jest do każdego człowieka, który jest zabiegany (żeby na chwilę złapał oddech), przytłoczony różnymi sprawami (żeby rozjaśnił umysł), poruszający się jak w „zaklętym kręgu”, z którego nie wie jak się wyrwać (żeby zainspirował się do zmian). Można w niej odnaleźć inspirację, elementy humorystyczne. Zapewne każda kobieta w skrytości swojego serca marzy o zmianach na lepsze. 1000 kropel są deszczem drogowskazów co zrobić z życiem, aby było lepsze.

Autorka napisała tę pozycję z potrzeby serca, bo obserwując otaczający ją świat zauważyła jak wiele jest do zrobienia w społeczeństwie, które generalnie słynie z narzekania, braku akceptacji i niskiego poczucia własnej wartości. Poprzez dzielenie się własnym doświadczeniem chce wzbudzić w każdym napotkanym na swej drodze człowieku pragnienie zmiany, chce pomagać ludziom za życiowych zakrętach, chce motywować do zmian."


Jeżeli jesteście zainteresowani po tych kilku zdaniach książką Małgorzaty Rosickiej, to już niedługo pojawi się na blogu konkurs, w którym nagrodą będą dwa egzemplarze dla was. A już za kilka dni będziecie mogli przeczytać, co ja sądzę o 1000 kropel.

5 komentarzy:

 1. Gratuluję patronatu! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem zainteresowana kropelkami. Piękna okładka.
  Gratuluję patronatu! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Będziesz miała szansę na wygraną - za chwilę konkurs :)

   Usuń