Polityka prywatności25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać RozporządzenieParlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Właścicielem bloga ZWYCZAJNIE I SZARO? jest Monika Piotrowska-Wegner posługująca się pseudonimem monweg, zamieszkała w Kaliszu (Polska). Właściciel bloga jest administratorem (ewentualnych) danych. Kontakt z administratorem jest możliwy pod adresem mailowym – monweg@wp.pl.

1. Administrator gwarantuje poufność wszelkich udostępnionych mu danych osobowych, a podanie danych jest w pełni dobrowolna.

2. Administrator nie udostępnia powierzonych mu danych osobom trzecim.

3. Administrator nie administruje danymi koniecznymi do pozostawiania komentarzy na platformie Blogger.

4. Administrator stosuje na blogu technologie śledzące działania użytkowników w ramach aktywności i statystyk (widget Facebook; śledzenie Google Analitycs)

5. Na blogu zamieszczane są sponsorowane posty – recenzje książek, zawierające reklamę książki, recenzje, logo wydawnictwa.

6. W przypadku konkursów i rozdań na blogu publikowane będą dane zawierające imię lub nick (ogłoszenie zwycięzcy). Dane otrzymane od zwycięzcy w celu wysyłki nagrody będą usuwane.

7. Na blogu ZWYCZAJNIE I SZARO? znajdują się widgety Facebooka i Google+ pozwalające na odwiedzenie i polubienie strony

8. Administrator powierza dane tylko platformie blogger, na której znajduje się w/w blog.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz