czwartek, 14 stycznia 2021

Moc czarownicy. Uwolnij i wzmocnij swój magiczny potencjał - Mat Auryn

 

Mat Auryn

Moc czarownicy. Uwolnij i wzmocnij swój magiczny potencjał

Psychic Witch: A Metaphysical Guide to Meditation, Magick&Manifestation

przełożył Bartłomiej Kotarski

Wydawnictwo Kobiece

ISBN 978-83-66654-84-6

Książka dostępna jest w księgarni Tania Książka


Co jakiś czas na blogu pojawia się książka dotycząca magii. I nie mam na myśli tutaj żadnej z odsłon Harry’ego Pottera. Mówię o magii przez duże M, a właściwie magiji. Tym razem trafiła mi się prawdziwa gratka dla każdej współczesnej czarownicy – książka Mata Auryna Moc czarownicy, w której Mat zdradza wskazówki i praktyki, dzięki którym można odblokować swoje zdolności parapsychiczne i przenieść swoje czary na nowe terytorium.


Mat Auryn jest czarownicą, zawodowym medium i nauczycielem okultyzmu. Prowadzi bloga For Puck’s Sake, ma rubrykę w magazynie Witches&Pagans oraz Horns Magazine. Mat był pierwszą osoba, która otrzymała „Najbardziej wspierającą czarownicę” przyznaną przez magazym Witch Way, za pomoc innym.


Mat Auryn łączy naukę z ćwiczeniami praktycznymi. Opiera się na różnych magicznych tradycjach i wyciąga z nich to co najlepsze, aby oddać w nasze ręce unikalny i potężny przewodnik po rozwoju psychicznym. Zachęca do poznania siebie i zaakceptowania swojej intuicji; kładzie nacisk na medytację i wizualizację. Po lekturze Mocy czarownicy i wykonaniu po kolei ćwiczeń polecanych przez Mata, możesz stać się wolnym od wątpliwości i zacząć w końcu ufać swojej wiedzy.


Moc czarownicy to publikacja do dogłębnego poznawania i ćwiczenia. Na razie po prostu ją przeczytałam, ale w niedalekiej przyszłości zamierzam spędzić z nią trochę więcej czasu. Przepracować zawarte w niej cenne porady i ćwiczenia. Według Mata każdy może w sobie zaprezentowane zdolności wypracować, dzięki zrozumieniu i poznawaniu.


Autor namawia czytelnika do podążania za nim krok po kroku, w taki sposób aby każde wykonane ćwiczenie przygotowywało do kolejnego. W tym przypadku nie ma drogi na skróty i ma to głębszy sens. Idąc za nauką Mata można zauważyć wzrastający entuzjazm i zanik zwątpienia. Auryn wyjaśnia co to znaczy być czarownicą w dzisiejszych czasach, na miarę XXI wieku.


Mat uchodzi za jednego z najlepszych nauczycieli w świecie metafizycznym. Dzieli się swoimi doświadczeniami, tajemnicami i informacjami. Pomaga zrozumieć, to co do tej pory mogło wydawać się niezrozumiałe. Edukuje, wspiera i wzmacnia, ale też wymaga przemyślanego i powolnego poznawania oraz wielu, wielu ćwiczeń.


Moc czarownicy to przewodnik napisany w bardzo zrozumiałym języku, przystępnie i lekko. Łatwy do zrozumienia, nie przytłacza terminologią. Czyta się z ogromną przyjemnością i mam nadzieję, że z równie wielką przyjemnością będę z nią ćwiczyć. Piętnaście rozdziałów, z których każdy prowadzi czytelnika przez proces przełamania własnych ograniczeń. Ponad dziewięćdziesiąt ćwiczeń, do których nie będą potrzebne żadne atrybuty, przyrządy czy ingrediencje. Ważni jesteśmy my, siła skupienia oraz medytacji.


Chcesz się dowiedzieć jak stać się medium? Mat Auryn odpowie na każde rodzące się w głowie pytanie. Czytając Moc czarownicy przejdziesz pewnego rodzaju kurs nad swoimi ukrytymi dotąd umiejętnościami i intuicją. Książka idealna dla każdego, kto chce dostrzec to, czego nie widać, nie tylko gołym okiem, ale nawet dwojgiem oczu.


Książka świetnie nadaje się tak dla początkującej, jak i bardziej zaawansowanej czarownicy. Nie jest skierowana do jednego określonego systemu wierzeń i praktyk, dzięki czemu staje się idealna dla każdego odbiorcy. I w końcu jest to książka, która powinna się znaleźć w biblioteczce każdej nowoczesnej czarownicy.


monweg


Moc czarownicy znajdziecie na półce z bestsellerami w księgarni Taniaksiazka.pl

Dziękuję


Książka bierze udział w wyzwaniach:

Przeczytam 120 książek w 2021 roku – 6/120; Mierzę dla siebie – 2,2 cm; 347 stron

2 komentarze: