czwartek, 31 sierpnia 2017

Czytelnicze podsumowanie miesiąca - sierpień

Dzisiaj ostatni dzień sierpnia. Czas więc na podsumowanie ósmego miesiąca roku. Jutro zaczyna się wrzesień, za chwilę dzieci i młodzież pójdą do szkoły. Skończyły się wakacje. Niedługo czytanie na łonie natury będzie niemożliwe. Trzeba łapać ostatnie promienie słońca i naładować "akumulatory" do wiosny.


We wrześniu ma miejsce akcja Sprzątanie Świata, obchodzić będziemy również równonoc jesienną. Czeka na nas także Dzień Dobrej Wiadomości, Dzień Bluesa oraz Europejski Dzień bez Samochodu.
A co na blogu? - okaże się :)


Przeczytałam w sierpniu:

  

  

  

  

 
Przeczytanych:
- książek - 15
- stron ogółem - 5807
- stron dziennie - 187

Wyzwaniowo:
 Zapraszam Was także tutaj na kartki, zakładki, bransoletki...
 Zajrzyjcie również na wywiad ze mną o słoniowej pasji > tutaj

8 komentarzy:

 1. Jestem pełna podziwu i dla ilości przeczytanych przez Ciebie książek i dla ilości wyzwań, w których bierzesz udział. Ja z ledwością ogarniam chyba 5.
  Już mniej pazernie patrzę na nowe tytuły a nawet raczej wracam do literatury ubiegłego wieku...wspomnienia....ale po Pamuka muszę sięgnąć....ta ksiązka przyciąga mnie bardzo kładką. A jak jest wydana?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie jest trudno brać udział w tylu wyzwaniach. Ja jakoś specjalnie się nie staram. Czytam, a później sprawdzam do jakich wyzwań pasuje dana książka. Pod koniec miesiąca sprawdzam i czasami przeczytam pozycje, aby było jak najmniej zer.
   Pamuk. No cóż. Ja miałam prebooka, ale z tego co wiem, to jest wydana ładnie i ma twardą okładkę.

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. Dziękuję Marto :)
   Rosnę powiadasz... no może, chociaż w moim wieku to raczej grawitacja zaczyna działać odwrotnie, więc niedługo grozi mi malenie :)

   Usuń
 3. Świetny wynik! Gratuluję :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Rudowłosa czeka na półce na spotkanie, jestem bardzo ciekawa tej książki. :)

  OdpowiedzUsuń