czwartek, 2 czerwca 2016

Podsumowanie maja w wyzwaniach

Maj, mimo że długi, niestety nie przełożył się na wyniki. Cieszę się, że w ogóle czytacie, ale chciałabym, aby tych książek było więcej.
Maj nas rozleniwił, rozmarzył, rozanielił...

Wszyscy przeczytaliśmy tylko 11 książek. Powinnam jednak napisać, że trzy osoby przeczytały te książki. Gratuluję i dziękuję Wam dziewczyny :)

Jesteście ciekawi pewnie, kto ile przeczytał. Oto Wasze wyniki:
  • ·        Joly_fh – 8
  • ·        Monalisap – 2
  • ·        Pani Wu - 1

Na szczególną pochwałę zasługuje znów Joly_fh. Gratuluję liderko :) Jak tak dalej będziesz trzymać to czeka na Ciebie nagroda książkowa w czerwcu :)

Dokładne zestawienie z tytułami w zakładce Wyzwanie Biblioteczne 2016

Bardzo ułatwi mi wpisywanie Waszych osiągnięć, gdy zastosujecie taki schemat zapisu: Wariant, tytuł, autor i link do recenzji.


Zapraszam do przyłączenia się do zabawy. Czekamy właśnie na Ciebie!


Kwiecień w Wyzwaniu Czytamy klasyków

Wiedziałam, że kiedyś nastąpi taki czas, jak teraz. Brawo dla Basi Pelc, która przeczytała jedyną książkę w minionym miesiącu - Quo vadis - Henryka Sienkiewicza.
Pozostaje mi mieć nadzieję, że w maju będzie lepiej.


Szczegółowy spis wszystkich książek przeczytanych w ramach wyzwania od początku jego trwania w zakładce Wyzwanie Czytamy klasyków

Po raz kolejny zapraszam wszystkich zainteresowanych (choć nie mam zbyt wielkich nadziei), nawet tych, którzy tylko od czasu do czasu czytają klasyki. Im nas jest więcej, tym przyjemniej. Nie ma kar, nie wykreślam z listy, czytanie ma być wszak przyjemnością. Można się zgłosić w każdej chwili w zakładce Wyzwanie Czytamy klasyków.

Bardzo ułatwi mi wpisywanie przeczytanych przez Was książek, stosowanie następującego szablonu: Tytuł, autor i link do recenzji. Z góry bardzo dziękuję.

Linki przeczytanych książek umieszczajcie w zakładce Wyzwanie Czytamy klasyków.

W razie wątpliwości, pisz do mnie – monweg@wp.pl

Od wczoraj ruszyło nowe wyzwanie Czytamy nowości - zapraszam serdecznie - Przyłącz się!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz