piątek, 29 lipca 2016

Patronat medialny - Prawie o północy - C.C. Hunter

Ja i mój blog monweg.blogspot.com objęliśmy patronatem medialnym kolejną książkę. Tym razem jest to zbiór nowel Prawie o północy, należący do poczytnej serii Wodospady Cienia autorstwa Christie Craig, znanej szerszej liczbie odbiorców jako C.C. Hunter.
Moja opinia o tym zbiorze już niebawem.


Premiera już 3 sierpnia 2016 roku

Kilka słów o fabule:

Ukryte przed światem Wodospady Cienia są tajną szkołą z internatem dla istot nadnaturalnych. Ale dla czwórki bardzo różniących się od siebie nastolatków to znacznie więcej niż tylko szkoła, to miejsce, w którym rozstrzygną się ich losy. Oto krnąbrna wampirzyca i nieufna wilkołaczyca, które zupełnie nie mogły znaleźć sobie miejsca w świecie, czarownica kompletnie załamana tym, że jej zaklęcia nie działały zgodnie z zamierzeniem, i pewien przystojny nowy mieszkaniec obozu, któremu wbrew przeciwnościom udało się skraść czyjeś serce.

Pięć najnowszych opowieści przedstawia nieznane dotąd losy Delli Tsang, Frederiki Lakoty, Mirandy Kane i Chase'a Tallmana. Poznajcie ich przeszłość, nim trafili do obozu w Wodospadach Cienia, i to, jak odnaleźli się w życiu.


C.C. Hunter (Christie Craig) pochodzi ze Stanów Zjednoczonych. Urodziła się w Alabamie. Mieszka w Teksasie razem z czterema ocalonymi kotami, psem i mężem. Gdy nie pisze, czyta, spędza czas z rodziną albo robi zdjęcia. Chętnie spotyka się z czytelnikami i opowiada o tym, jak pisać.


Prawie po północy to wyjątkowa gratka dla wszystkich fanów serii, która stała się bestsellerem według New York Timesa i zyskała na całym świecie rzesze czytelników.

A teraz uwaga! Już za kilka dni konkurs, w którym będzie można wygrać egzemplarz tej książki. Trzymajcie rękę na pulsie, a ja już Was wszystkich zapraszam do wzięcia udziału.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz