niedziela, 6 stycznia 2019

Podsumowanie kwartalne i roczne wyzwań Bibliotecznego oraz Czytamy nowości

Na początek kilka formalności.

W 2019 roku zawieszam Wyzwanie Biblioteczne. Może jeszcze kiedyś powróci. Oczywiście jeśli znajdą się chętni. Wszystkim bardzo dziękuję za dotychczasowy udział. 

Proszę o kontakt wszystkich, którzy brali udział w wyzwaniu w 2018 roku - monweg@wp.pl (w tytule: Wyzwanie Biblioteczne 2018). Przyszykuję dla Was drobne upominki.

Wyzwanie Czytamy nowości postanowiłam kontynuować (mam nadzieję, że znajdą się chętni). Dziękuję wszystkim za udział i oczywiście zapraszam ponownie. Będzie miło, jeśli udostępnicie ten post lub w inny sposób poinformujecie swoich obserwatorów. Im będzie nas więcej tym lepiej.
Nie czekajcie zgłaszajcie się w odpowiedniej zakładce.

A teraz to, na co czekacie.
W Wyzwaniu Bibliotecznym udało nam się przeczytać w ciągu minionego roku 128 książek, a Nowości 556. Wszystkim gratuluję.


W Wyzwaniu Bibliotecznym wyniki nie powalają. Najlepszy wynik - taki, z którego można brać przykład to wynik Martuchy - 24 przeczytane książki. Brawo! Ogólnie na przestrzeni roku również Martucha okazała się niepokonana i przeczytała 92 książki w dwóch wariantach. 


Wyzwanie Czytamy nowości również należy do Martuchy. Nie mam pojęcia kochana, jak Ty to robisz. W ciągu kwartału 36 książek, a w minionym roku - 106. Coś niesamowitego. Na drugim miejscu znalazła się Ewelina z 65 książkami, a na trzecim Melancholia Codzienności - 64. 

Martucho, wiesz co robić. Konieczny kontakt - mamy sporo do uzgodnienia.

Jeszcze raz zapraszam serdecznie do wspólnej rywalizacji - a raczej zabawy. Przyłączcie się!

6 komentarzy:

 1. Nie wiem, jak ja to robiłam. W ciągu 2018 roku przeczytałam ponad 200 książek. Samo wyJszło. :) Gratuluję wszystkim, którzy podjęli wyzwania. o ważne, aby sprawdzać siebie i swoje możliwości.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja osobiście nie będę kontynuowała ani brała udziału w żadnym wyzwaniu w tym roku :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo mi szkoda, może jeszcze się zdecydujesz. Możesz przyłączyć się później.

   Usuń
 3. Mój Goodreads twierdzi, że w zeszłym roku przeczytałem 12/28 tytułów z biblioteki. Co mnie cieszy, bo w końcu zacząłem więcej swoich książek czytać (choć niekoniecznie na II wariant, ale to też dobrze) poza tym, że online. Z biblioteki tak czy inaczej czytam, ale nowości tak czy inaczej będą mało istotne dla mnie w tym roku.

  Muszę się skupić na projektach i swoim wyzwaniu. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W takim razie skupiaj się :) A wyzwanie jak zwykle niełatwe.

   Usuń