O nas, czyli dla ciekawskich


Monweg, ma na imię Monika.
Monweg jest kaliszanką i dojrzałą wiekiem blogerką.
Monweg czyta odkąd pamięta, wyssała czytelnictwo z mlekiem matki i czymś tam ojca, a w genach miłość do książek przekazała swojemu synowi.
Monweg blog prowadzi z potrzeby serca i żeby mieć zajęcie.

Monweg rysuje - https://monwegart.wixsite.com/pracownia
Monweg kolekcjonuje książki, słonie, a ostatnią namiętnością są zakładki (jak przystało na książkoholiczkę).

Monweg nosi okulary (jak sobie przypomni); uwielbia mocną kawę i zupę pomidorową; najchętniej słucha muzyki klasycznej i filmowej; jest dorosłą fanką Harry'ego Pottera i pst! jest czarownicą :) 

ale od października 2019...
Może nie od samego początku, ale od jakiegoś czasu blog Zwyczajnie i szaro? sygnowany podpisem monweg, współtworzę z moim synem, Szymonem.

Do tej pory stał on w cieniu, ale chyba przyszedł czas poinformować wszystkich moich, a raczej naszych czytelników o tym fakcie. Tak będzie uczciwiej. Nie mogę zbierać pochwał, które należą się jemu.

Szymon jest młodym mężczyzną, polonistą oraz nauczycielem języka polskiego. Postanowił podpisywać się pod swoimi recenzjami jako niehalo (kto zgadnie skąd ten pseudonim?).

Od dzisiaj zwracajcie uwagę na to, kto jest autorem tekstu, który pojawi się na blogu.

Każda recenzja będzie się ukazywała z podpisem autorki/autora, tak samo zdjęcia zamieszczane na stronie. 

monweg i niehalo czekają na e-maile od Was – monweg@wp.pl    3 komentarze:

 1. Witaj,
  Zapowiada się ciekawie. Trafiłaś w moje życie z przytupem rysunkowym. A teraz zawojowałaś mną miłością do książek. Twoje recenzje są tak porywające, że trudno się oprzeć książce, którą polecasz. Myślałaś kiedyś o napisaniu własnej książki?
  Sądzę, że zostanę wierną czytelniczką Twojego bloga. I być może kiedyś zapukam do Twoich drzwi. Oczywiście najpierw poszukam odpowiedniego kufeleczka:-)
  Pozdrawiam serdecznie:-)
  Bożena

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo mi miło z obu powodów. I tego rysunkowego i tego książkowego :) Wpadaj jak najczęściej, czytaj, komentuj, zostawiaj po sobie znak :) Prawdę mówiąc powinnam zmienić te kufelki na zakładki, które zbieram od jakiegoś czasu. Jak chcesz możesz przysłać mi zakładkę z miejsca, w którym mieszkasz, ale z chęcią przyjmę każdą inną.
   Również pozdrawiam :)

   Usuń